برنامه امساله فن های ایرانی جونگ مین
ساعت ٢:٠٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/۱٢/٢٤   کلمات کلیدی:

من نمیدونم چرا این قالبه اینجوریه لینکایه اولیو درست و حسابی نمیزارهناراحت

 

سلام بچه ها...از وب هانر جونم یه خبر رسانی آوردم بدوییذ برین بخونید تا از دست ندادیننیشخند

بچه ها!!

همه ی اونایی که میخوان توی این پروژه شرکت کنن از الان دست به کار بشن!

من از امروز تو وبلاگای دیگه هم اطلاع رسانی میکنم شمام همین کارو کنید.

هر نظری هم دارین بگین که همه با هم درباره ش فک کنیم یعنی هر ایده ای هم دارین بگین که امسال فن های ایرانیش بترکونن.

این پست و بخونن و اگه میخوان اطلاع رسانی کنن بذارنش توی وبلاگاشون و به دوستاشون هم اطلاع بدن و حداقل شده یه بار این پست و بخونن.چون درصد موفقیتمون به اون آماریه که از ما به اونا میرسه! پس تا میتونین به همدیگه اطلاع بدین.

آریرنگ

سلام به همه ی دوستای عزیزم که منو دارین تحمل میکنین!

بچه ها میرم سره اصل قضیه!

همونجور که میدونید ما از چند وقت پیش با هم قرار گذاشتیم برای تولده امساله جونگ مین یه کاره ویژه کنیم.یعنی توی تولد امسالش فن های ایرانی هم شریک باشن!! و قرار شد حرف هامون بره روی آنتن کره و جونگی بتونه از طریق تی وی(TV) حرف هامونو بخونه و شاید بشنوه.

بعده اینکه با یه سری از بچه ها حرفیدیم و با مشورت آبجی الهام و چن نفره دیگه از هوو های عزیز،تصمیم گرفتیم به" پاپس این سئول" درخواستمونو بفرستیم!

خب این الان یعنی چی؟؟

اول:بچه ها همگی یه متن خوب و ترجمه شده آماده کنین(طومار نوشتن نیاز نیس!).این متن همون متنه درخواسته!یعنی یه متن خلاصه و مفید و تاثیر گذار بنویسید برای برنامه "پاپس این سئول" و توی درخواستتون ازشون بخوایین جونگ مین و به مناسبته روزه تولدش از طرفه فن های ایرانیش به برنامه دعوت کنن!!

**پیام ها رو تو سایت تو قسمته  Message Board بذارین**

من اولین پیام و فرستادم و به نمایندگی همه ازشون درخواست کردم.که متنش کمی طولانیه و به کمکه آبجیه عزیزم نگین ترجمه ش کردم.ببخشید تند تند نوشته بودم

این متن و اول به ایمیل شوبیز فرستادیم که جواب نگرفتیم،همینو با کمی تغییر به پاپس فرستادم.

متن و میتونین از اینجا دان کنین بخونید

خب قدم اول فهمیدین چی شد؟؟؟از امروز،هر کسی،هر جوری که میتونه تلاشش و میکنه و به برنامه پیام میده تا به ما بالاخره اوکی بدن.

دوم:خب اگه اوکی شد و قبول کردن دیگه نصف کار حل شده.و ما میتونیم دیگه پیام ها و کلا هر چیزی که برای تولده جونگ مین آماده کردیم و به برنامه بفرستیم و اونا همون روز به جونگ مین نشون بدن.

(بچه ها اینو اضافه کنم که جونگ یه برنامه تو ژاپن داره برای روزه تولدش،اگه پاپس کمی پس و پیشم جونگی رو بتونه دعوت کنه بازم عالیه،بازم به مناسبته تولدش بوده دیگه!)

فرض گیریم قبول کردن و جونگ مین اومد و اینا پیام هارو همون دقه بهش ندادن،مطمئن باشید اگه تا اینجا کار پیش بره حتما تو پشت صحنه و خارج برنامه از پیام ها و هجومه ناگهانیه ما براش میگن.

من تو یه پسته دیگه هم قبلا یه توضیحی داده بودم که اونو میتونین دوباره از اینجا بخونین

بچه ها میخواییم برای یه بار شانسمون و امتحان کنیم!فوقشم نشه!بچه ها دفعه پیش خیلی استقبال کردن که من به حدی ذوق داشتم کم مونده بود سکته هه رو بزنم....

مطمئنم میتونیم نشون بدیم فن های ایرانی یعنی چی و هر کدوم به خودیه خود، میتونیم تو این کار تاثیر داشته باشیم.

پیام های دفعه پیش هم سره جاش محفوظه!!(تو اون پست نزدیک 200 تا کامنته که حداقل نصفش خوده پیام هاست!یعنی در کناره حرف های جدیدمون 100 تا هم پیام از قبل داریم که برای برنامه بفرستیم!پس همکاری کنین تا آمار بره بالا)

فعلا میگم تا هفته ی دیگه درخواستامونو بفرستیم،در کنارش شما از همین لحظه به فکره حرفا و کارهایی که میخوایین نشونه جونگ مین بدین باشین.یعنی اگه این برنامه قبول نکرد ،ما بازم پیام هارو به افیشال رسمی و توییتش میفرستیم که حداقل اونجا ببینه.

اینو میگم که نگین ما نمیدونستیم

و روزه تولدش بیایین بگید نمیدونستیم میخواییم به جونگ مین پیام بدیما!!!ندیده بودیم یا دیر رسیدیم!از الان استاد باشید که پروژه استارتش زده شده.

من از هفته دیگه دوباره یه پست میذارم مخصوصه پیام ها و عکسا و کارامون برای جونگ مین(مثل همون پسته پیام ها)...

*****  **********  ****

خب حالا تا اینجا که مشکلی نیس؟!!!هست؟

خب همونجور که میدونین این سایت فلفله!فعلا اونایی که فلفل دارن شروع کنن من امشب که از دانشگاه بیام(ساعت 10 شب) برای اون دسته دوستای گلی که فلفل ندارن یه راه حل میذارم.یعنی نمیذارم حتی یه نفر جا بمونه.

خب این آدس سایت، اینجا کلیک کنین


خب حالا نحوه ی عضویت تو سایت اگه بلد نیستین:

طبق عکسایی که گذاشتم به ترتیب از شماره 1 شروع کنین

اول که روی Log in کلیلک میکنین.بعد تو صفحه جدید به اون یوزر پسورد کاری نداشته باشین و sing up و بزنین

حالا اینجا دو تا گزینه های i agree رو فعال کنین و آخرش foreigner in domestic و بزنین

حالا اینجا باید فرم و پر کنین(توجه کنین ID یه نام کاربریه که باهاش باید وارد سایت شین.همون یوزرنیم.هر چی شد بذارین. مثلا اسمتون)

آخرش هم اون حروف رو وارد کنین(حروف اگه بزرگ باشه CAPS LOCK کیبورد و فعال کنین) بعد و سابمیت و بزنین

خب اینجا دیگه وارد آخرین مرحله میشه که یه کادره خالی داره که باید داخلش یه کد وارد کنین.این کده به ایملی که گذاشتین ارسال شده.وارده ایمیل بشین و اون کد و از ایمیلی که آریرانگ براتون فرستاده بردارین وارده اون کادره کنین و رو دکمه جلوش کلیلک کنین

**خب وقتی صفحه بدیون هیچ ارور و اشکالی دوباره وارد سایته آریرانگ شد ثبت نام تموم شده*حالا با خیال راحت برین روی Log in کلیلک کنین و یوزرنیم(همون آیدی ای که وارد کرده بودین)و با پسورد وارد کنین و با پنل خودتون وارد سایت بشین....تموم شد!!

**پیام ها رو تو سایت تو قسمته  Message Board بذارین**

بچه ها اگه فک میکنین به شوبیز هم بازم بدیم تاثیر داره بگین که به شوبیز هم بفرستیم

اوه راستی!به مترجم برای ترجمه پیام ها نیاز داریم!هر کی توسنت برا کامنت بذاره!

خب دانلوده دو تا فلفل:

هر دوتا رو باید نصب کنین و وقتی نصب کردین بازش کنین و کانکت شین(من از اونی که یه دونه بود استفاده میکنم.یکم اذیت میکنه فقط دیر وصل میشه،اما گیر بدین بهش هی بزنین وصل میشه)

DOWNLOAD

DOWNLOA

بای بای

 اینم آدرسه فن کلاب هانر جونم که واسه جونگ مین:

 

http://pjmin.mihanblog.com